Programi - Tekmovanja -Biologija

proteusovo priznanje 2010-2011

Mozirje, 3. 12. 2010

V petek, 3. 12. 2010, je bilo državno tekmovanje iz BIOLOGIJE za Proteusovo priznanje. Na tekmovanja so se uvrstile tudi učenke 9. razreda: Barbara Trap, Karmen Friškovec, Ana Jakob, Manja Kopušar in Lea Krošelj. Posebno pohvalo si zaslužita Manja Kopušar in Lea Krošelj, ki sta osvojili srebrno Proteusovo priznanje.
Iskrene čestitke.

Mentorica: Danica Švarc, predm. učit.

šolsko tekmovanje

V sredo, 20. 10. 2010, je bilo šolsko tekmovanje iz BIOLOGIJE za Proteusovo priznanje. Tema tekmovanja je bila: IZBRANE DREVESNE IN GRMOVNE VRSTE SLOVENIJE
Tekmovali so učenci osmih in devetih razredov.
Bronasta priznanja je prejelo 8 učenk:
Manja Kopušar, Karmen Friškovec, Barbara Trap, Lea Krošel, Ana Jakob, Kaja Podvratnik, Kaja Koželnik ter Tjaša Ledinek.

Kar 5 učenk (Manja, Karmen, Barbara, Lea in Ana) se bo udeležilo državnega tekmovanja, ki bo 3. decembra v Mozirju.

Vsem nagrajenim tekmovalkam iskreno čestitamo!

Mentor: Danica Švarc, predm. učit.

2. 4. 2010, Ljubečna

V petek, 2. 4. 2010 je bilo v OŠ Ljubečna državno tekmovanje iz BIOLOGIJE. Izmed enaindvajsetih učencev na šolskem tekmovanju se je uspelo uvrstiti na državno tekmovanje samo ANI JAKOB. Na državnem tekmovanju je osvojila SREBRNO priznanje.

Mentorica: Danica Švarc

šolsko tekmovanje 2009-2010

4. 2. 2010. Tekmovalo je 21 učencev osmega in devetega razreda.

Bronasto priznanje so prejeli: Ana Jakob, Iza Meh, Lea Krt, Tjaša Ledinek, Manja Kopušar, Klemen Ledinek, Martin Petek, Maša Pečovnik, Marko Žerdoner.

Mentorica: Danica Švarc, učit. predm. pouka

državno tekmovanje 2008-2009

5. 12. 2008.

ŠOLSKO TEKMOVANJE

V sredo, 22. 10. 2008, je bilo šolsko tekmovanje iz biologije za Proteusovo priznanje. Tekmovali so učenci osmih in devetih razredov. Učenci, ki so dosegli več kot 70 % točk, bodo prejeli bronasta priznanja. To so: Helena Plešnik, 8. a, Tjaša Slemenšek, 9. a, Marjeta Drev, 9. a, Žiga Školc, 9. a, Lea Krt, 8. b. Učenca, ki sta dosegla ve kot 80 % točk in se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo 5. 12. 2008, pa sta Žiga Rosec in Luka Atelšek, 9. c.
Vsem nagrajenim tekmovalcem iskreno čestitamo!

Mentorica: Danica Švarc