Programi - Tekmovanja - Planinci

MLADINA IN GORE

regijsko planinsko tekmovanje

V soboto, 12. 11. 2011 je bilo regijsko planinsko tekmovanje - Mladina in gore. Sodelovalo je 26 ekip. Naša šola je tekmovala v Bogojini, PD Murska Sobota. Tekmovali sta 2 ekipi.
Ekipa ŠTEMPLI je dosegla odlično 7. mesto: Tomaž Janrok, Gregor Zajc, Timotej Skornšek in Jan Pušnik vsi iz 9.a; mentorica: Jožica Andrejc
Ekipa ČUPA ČUPS je osvojila 10. mesto: Tjaša Rezman, Darja Aristovnik, Valentina Sovič in Eva Hrastnik vse iz 9.d; mentorica Danica Švarc
Tekmovanje je potekalo na treh mestih v Sloveniji, najboljša tretjina se bo udeležila državnega tekmovanja.

regijsko tekmovanje

22. regijsko tekmovanje Mladina in gore šolsko leto 2010/11

Pozdravljeni mladi planinci tekmovalci!

SlikaRegijsko tekmovanje MIG bo 6. 11. 2010 na OŠ Sveta Torjica v Slovenskih goricah. Odhod avtobusa izpred OŠ Šoštanj bo ob 7.45. Kulturni program v OŠ se bo pričel ob 10. uri; od 10.30 do 11.15 boste pisali teste; od 11.30 do 13. ure se bomo sprehodili okoli Trojiškega jezera in si ogledali romarsko cerkev - bodite primerno obuti. Če bo potrebno, se bodo od 13.15 do 13.30 pisali dodatni testi. Razglasitev rezultatov in zaključek tekmovanja bo od 13.30 do 13.45. V Šoštanj se bomo vrnili okrog 15.30. Ob prihodu avtobusa do šole bo vsak tekmovalec dobil sendvič in sok. Na OŠ Šoštanj dobimo še dodaten sendvič, sok in ...

Vsi tekmovalci morate imeti s seboj planinsko izkaznico s plačano članarino za tekoče leto.

Če se boste snov dobro naučili, se boste uvrstili na državno tekmovanje.

Mentorici: Danica Švarc, predm. učit., Jožica Andrejc, predm. učit.

državno tekmovanje 2009-10

je potekalo 1. 1. 2010 v Trzinu. Kljub okrnjeni ekipi, sodelovale so le 3 namesto 4 tekmovalke, in sicer Tjaša Gorjanc, Sara Strniša in Angelika Stropnik, so dekleta dosegla 14. mesto med 27 ekipami.

Mentorici: Danica Švarc, učit. pred. pouka in Jožica Andrejc, učit. pred. pouka

Regijsko tekmovanje

7. 11. 2009 je bilo v Rušah regijsko tekmovanje Mladina in gore. Za OŠ Šoštanj sta tekmovali 2 ekipi: Happy Zofke, ki so dobile nagrado za najbolj inovativno ime med 36 ekipami, a jim je za uvrstitev na državno tekmovanje zmanjkala le 1 točka. To ekipo so sestavljale: Marija Lah, Neža Rotnik, Polona Plaznik in Petra Urbanc.
V drugi ekipi so sodelovale Sara Strniša, Špela Kok, Angelika Stropnik in Tjaša Gorjanc. Dekleta so pokazala dovolj znanja, da so se uvrstile na državno tekmovanje.

Mentorici: Jožica Andrejc, Danica Švarc

10. 1. 2009