Programi - Tekmovanja -Fizika

STEFANOVO priznanje

14. 4. 2012, Maribor

Udeležili so se ga: Nik Nadvežnik, Žiga Volk, Simon Hudales.

Še posebej uspešen je bil Nik Nadvežnik, saj je dosegel zlato Stefanovo priznanje.

regijsko tekmovanje

23. 3. 2012

Udeležili so se ga: Franc Klavž, Tadej Kosi, Žiga Volk, Klara Geršak, Nik Nadvežnik, Tim Vučina, Simon Hudales, Jan Pušnik, Klemen Plahuta.

Srebrno priznanje so osvojili: Nik Nadvežnik, Žiga Vok, Franc Klavž, Tim Vučina, Simon Hudales, Jan Pušnik, Klemen Plahuta.

7. 3. 2012

Bronasto priznanje so osvojili Franci Klavž, Tadej Kosi, Žiga Volk, Klara Geršak, Nik Nadvežnik, Tim Vučina, Simon Langus, Lara Grazer, Tadej Mazej, Simon Hudales, Jan Pušnik, Klemen Plahuta, Eva Kučiš, Timotej Plamberger, Filip Plešnik.

Učiteljice fizike

25. 3. 2011, področno tekmovanje

Srebrno priznanje so prejeli: Simon Hudales, Jana Kotnik; Lea Krošel, Tomaž Sovinc.

2. 3. 2011, šolsko tekmovanje za bronasto štefanovo priznanje iz fizike

Bronasta priznanja so prejeli: Jana Kotnik, Simon Hudales, Jan Pušnik, Timotej Plamberger, David Vidmar Čeru, Leja Jelenko, Klemen Plahuta, Rok Urbanc; Leja Krošel, Ana Jakob, Kaja Koželjnik, Tomaž Sovinc, Barbara Trap, Martin Petek.

Učiteljice fizike

10. 4. 2010, Maribor

Med 132 najuspešnejšimi učenci je na državnem tekmovanju tekmovala tudi Helena Plešnik. Osvojila je zlato Stefanovo priznanje.

Podrobnejši rezultati državnega tekmovanja so na spletnem naslovu:
http://www.dmfa.si/fiz_OS/rezultatiDT/FiOSDT2010.html in na

Mentorica: Irena Rotovnik Aplinc, univ. dipl. org.

področno tekmovanje

26. 3. 2010

Srebrna priznanja so prejeli: Manja Kopušar, Lea Krošel, Helena Plešnik in David Gregorc.

šolsko tekmovanje

3. marca 2010 je potekalo šolsko tekmovanje za bronasto Štefanovo priznanje iz znanja fizike. Bronasta priznanja so osvojili: Manja Kopušar Kaja Koželjnik, NIna Jurič, Lea Krošel, Helena Plešnik, David Gregorc, Žan Gaberšek, Tjaša Gorjanc, Barbara Verhovnik.

Učiteljice fizike: Albina Rak, prof., Marija Podvratnik, prof. in Irena Rotovnik Aplinc, univ. dipl. org.

28. 3. 2009, Maribor.

Udeležila sta se ga Helena Plešnik in Rok Geršak.

Helena Plešnik je osvojila zlato Stefanovo priznanje.

regijsko tekmovanje

10. 3. 2009, Slovenske Konjice.

Tekmovanja se je udeležilo 8 učencev. Srebrna Stefanova priznanja so osvojili:

Helena Plešnik, Merima Delić, Tjaša Gorjanc in Jernej Katanec – osmošolci in
Rok Geršak, Tjaša Slemenšek in Jure Puc – devetošolci.

10. 2. 2009.

Udeležilo se ga je 11 osmošolcev in 25 devetošolcev.
Skupaj so osvojili 12 bronastih Stefanovih priznanj (4 v osmem razredu in 8 v devetem razredu). Med osmošolci bodo bronasta priznanja prejeli:
Helena Plešnik, Merima Delić, Tjaša Gorjanc in Jernej Katanec.

Med devetošolci pa:
Tjaša Slemenšek, Rok Geršak, Urška Katanec, Jure Puc, Anja Jelen, Tanja Kotnik, Gregor Menih in Hana Videmšek.

Iskrene čestitke.

Učiteljice fizike: Albina Rak, Marija Podvratnik in Irena Rotovnik Aplinc