Programi - Tekmovanja -Kemija

preglovo priznanje

državno tekmovanje iz znanja kemije

10. 3. 2012, OŠ Nazarje

Srebrno Preglovo priznanje je osvojil Franc Klavž, zlato Preglovo priznanje sta osvojila Monika Tajnik in Žiga Volk.

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Eva Hrastnik, Valentina Sovič, Jan Pušnik, Leja Jelenko, Eva Kučiš, Monika Tajnik, Žiga Volk, Franc Klavž, Lovro Pečnik, Tim Vučina in Vesna Krajnc.

Mentorica: Marica Rožič, predm. učit.

šolsko tekmovanje

V ponedeljek, 23. januarja 2012 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja. Tekmovanja se je udeležilo 38 učencev: 19 učencev iz devetih in 19 učencev iz osmih razredov. Dosegli so odlične rezultate.

BRONASTA Preglova priznanja so osvojili: Monika Tajnik, Žiga Volk, Franc Klavž, Lovro Pečnik, Tim Vučina,  Vesna Krajnc, Nik Nadvežnik,  Aljaž Balažic, Noemi Čop, Lara Grazer; Eva Hrastnik, Valentina Sovič, Jan Pušnik, Leja Jelenko, Eva Kučiš
Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.
                                                                      Mentorica: Marica  Rožič, predm. učit.

12. 3. 2011, OŠ Nazarje

Udeležili so se ga: Lea Krošel, Ana Jakob, Manja Kopušar, Kaja Koželnik, Leja Jelenko, Filip Plešnik, Jan Pušnik, David Golob, Eva Kučiš.

Srebrno Preglovo priznanje so osvojili: Lea Krošel, Ana Jakob, Manja Kopušar, Leja Jelenko, David Golob.

šolsko tekmovanje

24. 1. 2011 je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja kemije za Preglova priznanja. Tekmovanja se je udeležilo 33 učencev: 14 učencev devetih in 19 učencev osmih razredov. Dosegli so odlične rezultate.

Bronasta Preglova priznanja so osvojili: Lea Krošel, Ana Jakob, Manja Kopušar, Kaja Koželnik, Maša Pečovnik, Leja Jelenko, Filip Plešnik, Jan Pušnik, David Golob, Eva Kučiš, Anja Drev, David Vidmar Čeru, Timotej Skornšek, Jana Kotnik, Špela Špeh.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.

Mentorica: Marica Rožič, predm. učit.

13. 3. 2010, Mozirje

Zlato Preglovo priznanje sta osvojili: Helena Plešnik in Ana Jakob.

Srebrno Preglovo priznanje so osvojili: Lea Krošel, Kaja Koželnik, David Gregorc.

25. 1. 2010

Tekmovanja se je udeležilo 27 učencev: 12 devetošolcev in 15 osmošolcev. Dosegli so odlične rezultate.

Bronasta Preglova priznanja so osvojili:

8. razred: Lea Krošel, Ana Jakob, Manja Kopušar, Marija Lah, Denis Robida, Maša Pečovnik, Neža Rotnik, Kaja Koželnik.

9. razred: Helena Plešnik, Vid Puc, David Gregorc, Jernej Katanec.

Mentorica: Marica Rožič, učit. predm. pouka

14. 3. 2009, Rečica ob Savinji.

Zlato preglovo priznanje je osvojila Helena Plešnik.

Srebrna Preglova priznanja so osvojili: Tilen Tajnik, Barbara Verhovnik, Jure Puc, Tjaša Slemenšek, Rok Geršak.

šolsko tekmovanje

je potekalo 26. 1. 2009. Tekmovanja se je udeležilo 40 učencev: 26 učencev iz devetih in 14 učencev iz osmih razredov. Bronasta Preglova priznanja so osvojili:

8. razred:

Helena Plešnik, Klemen Ledinek, Tilen Tajnik, Barbara Verhovnik, Marko Žerdoner, David Gregorc (8. a), Antigona Koceva (8. b), Jernej Katanec (8. d).

9. razred:

Tjaša Slemenšek, Jure Puc, Marjeta Drev (9. a), Rok Geršak, Monika Orozel (9. c), Hana Videmšek, Urška Katanec (9. d).

Mentorica: Marica Rožič

državno tekmovanje 2008

je potekalo 15. 3. 2008 na OŠ Rečica ob Savinji.

Zlato Preglovo priznanje sta osvojili:

Tjaša Slemenšek
Marjeta Drev.

Srebrno Preglovo priznanje so osvojili:

Veronika Rotnik
Maja Sovič