Likovni svet - Nagrajene šole
44. likovni natečaj »LIKOVNI SVET OTROK V ŠOŠTANJU«
nagrajene šole in likovni pedagogi 2012
Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje, Osnovna šola Mihe Pintarja - Toleda Velenje, mentor Robert Klančnik, prof.
Osnovna šola Šoštanj in podružnica Topolšica, mentor Alenka Venišnik, prof.
Osnovna šola Šoštanj in podružnica Ravne, mentor Mija Žagar, prof.
Osnovna šola Bakovci, mentor Anton Buzeti
Osnovna šola Veržej, mentor Marijan Šadl
I. osnovna šola Žalec, mentorica Neli Šuler, prof.
2010-2011
43. LIKOVNi NATEČAJ »LIKOVNI SVET OTROK V ŠOŠTANJU«
nagrajene šole in likovni pedagogi 2011
Center za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje Velenje, Osnovna šola Mihe Pintarja - Toleda Velenje in PŠ Plešivec, mentor Robert Klančnik, prof.
Osnovna šola Šoštanj in podružnica Topolšica, mentor Alenka Venišnik, prof.
Osnovna šola Šoštanj, mentor Mija Žagar, prof.
Vrtec Šoštanj, mentorice Andreja Komar, Mateja Grabner, Darja Jelenko, Iva Naveršnik, Dijana Hasanbegović, dip. vzg., Simona Slavinec, dipl. vzg., Romana Cverle Krajnc, Irena Žibert, Sonja Nežmah, Tina Jamnikar, Valentina Mevc, Maja Batič, Darja Sovič, Suzana Prosenjak, Jožica Kidrič, Anja Cafuta, Darinka Podrzavnik, Aleksandra Stropnik, Štefka Kompan, Urška Heindl, Zorana Globačnik, Lucija Potočnik
Osnovna šola Janka Padežnika Maribor, mentorice Branka Meznarič, Marjetka Mataln, Janja Modrijančič, Lidija Šauperl, Nevenka Pušnik, Nina Malajner, Mateja Andrejašič, Petra Damiš Lavrenčič, Petra Lebar Kac
2009-2010
42. LIKOVNi NATEČAJ »LIKOVNI SVET OTROK V ŠOŠTANJU«
nagrajene šole in likovni pedagogi 2010
Osnovna šola dr. Bogomirja Magajne Divača, Osnovna šola Dragomirja Benčiča - Brkina Hrpelje
Likovna pedagoginja: Vesna Marion
OŠ Sveti Jurij Rogašovci
Likovni pedagog: Matej Gider
OŠ Šoštanj in POŠ Ravne
Likovna pedagoginja: Mija Žagar, prof.
OŠ Šoštanj in POŠ Topolšica
Likovna pedagoginja: Alenka Venišnik, prof.
OŠ Šalek Velenje
Likovni pedagog: Boris Oblišar, prof.
41. LIKOVNi NATEČAJ »LIKOVNI SVET OTROK V ŠOŠTANJU«
NAGRAJENE šole in likovni pedagogi 2009
Osnovna šola Dobravlje, Osnovna šola Dutovlje
Likovna pedagoginja: Vlasta Markočič
OŠ Dutovlje
Likovna pedagoginja: Miranda Rudež
Osnovna šola dr. Aleš Bebler - Primož Hrvatini
Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče
Likovni pedagog: Vasja Nanut
OŠ Šoštanj in POŠ Ravne
Likovna pedagoginja: Mija Žagar, prof.
OŠ Šoštanj
Likovna pedagoginja: Alenka Venišnik, prof.